Vážení návštěvníci,
vítáme vás v internetové galerii ELIZE nabízející okrasné i užité umění. Naše galerie obsahuje obrazy, kresby, grafiku, fotografie, knihy, oděvy a módní doplňky, bytový textil, svítidla, dekorace, hračky, šperky a bižuterii. Prodáváme uměleckou tvorbu (grafiku, knihy, fotografie), malujeme a vyrábíme na zakázku umělecké i užitkové předměty. U posledně jmenovaných výrobků dbáme i na estetickou stránku a originalitu. Můžete si objednat také například výzdobu vašich interiérů jako jsou kanceláře, obývací a dětské pokoje, haly a podobně.
Něco více o naší značce. ELIZER je registrovaná ochranná známka u Úřadu průmyslového vlastnictví, jež vlastní ochranné známky ve čtrnácti uměleckých a technických oborech. Jsme rodinná firma, historie naší umělecké tvorby zahrnuje tři generace. Mezi naše předky a rodinné příslušníky patřili například malíř J.Z. Melichar, spisovatel Josef Kubička, ředitel Výtvarné školy Václava Hollara prof. Jaroslav Kubička, slavný secesní malíř Alfons Mucha a zakladatel elektrotechniky na Technice prof. Karel Domalíp. Dva posledně jmenovaní byli členy České akademie věd a umění. Umělecké a technické vlohy se v naší rodině dědí po generace.
Máme kvalifikaci v oborech malířství, průmyslový design, strojní a elektrotechnické inženýrství, zpracování digitalizovaného obrazu, knihařství, polygrafie a tvůrčí psaní. Něco z historie a tvorby naší umělecko-technické rodiny lze najít v knize Katalog 100 let výtvarné tvorby jedné rodiny, která je k nalezení v naší nabídce knih. Jsme členy ochranné organizace tvůrců audiovizuálního umění OOAS, autorů slovesného umění DILIA, klubu evropských inženýrů EUR ING, uměleckého sdružení BENEART, skupiny pro tvůrčí psaní SIG Literární tvorba a dalších profesních a společenských organizací. Kromě vlastní tvorby spolupracujeme s dalšími umělci, s nimiž společně vystavujeme. Věnujeme se také popularizaci umění, vědy a techniky a podpoře začínajících umělců, nadaných dětí a mládeže. Pořádáme literární soutěže a pomáháme mladým a méně známým autorům publikovat literární a výtvarnou tvorbu.
Naším heslem je Umění pro radost. Doufáme, že se nám podaří naplnit tuto vizi, a naše tvorba vám bude přinášet radost a potěšení.

Pokud byste měli zájem nakoupit v naší galerii, stáhněte si nejprve Obchodní podmínky. Pro standardní nákupy (viz Obchodní podmínky) je k dispozici Objednávka. V případě zájmu o zakázkovou tvorbu nebo v případě dalších dotazů se obracejte na kontakty níže.
Děkujeme za Vaši návštěvu.


Lodě na New Jersey, olejový pastel

Kontakt: elize@volny.cz   mobil: +420 731869836     záznamník: +420 604329451